סוככים יכולים להעצים את המרחב החיצוני שלכם

סוככים, כחלק מבילוי בחוץ על המרפסת או בחצר שלכם בנוחות, הם תמיד מוצר חובה כשחברים ובני משפחה נמצאים אצלכם. רמת הנוחות בחוץ היא הגבוהה ביותר כשמזג ​​האוויר חם והשמש לא מכה ישירות עליכם. למרות שתוכלו ליהנות מאירועים כאלה במשך כמה שעות במהלך היום, ישנם גורמים רבים שיכולים להיכנס לפעולה כדי להפריע לרמת הנוחות הנהדרת הזו. למרבה המזל, סוככים, כמו סוככים אלום חיפה עשויים להיות הפיתרון הנכון שיעזור לכם ליהנות מזמנים כמו אלה ביתר שאת, אז אל תתנו לשמש, לירידה בטמפרטורה או לחוסר פרטיות להרוס את המפגש שלכם בחוץ.

 

בנוסף, ישנם כמה אביזרים תוכלו להוסיף לסוכך שלכם כמו:

 

  • תנור חימום אינפרא אדום: מחממים את הלילות הצוננים עם תנור אינפרא אדום המותקן בראש הסוכך ומחמם כל דבר שנמצא מתחתיו. התנור יכול לאפשר לכם ולאורחים שלכם להישאר במרפסת או בחצר שלכם לפרקי זמן ארוכים יותר בנוחות מלאה.

 

  • תאורה: תוכלו להרכיב מערכת תאורה בסגנון UL המוצמדת היטב אל החלק האחורי בבר הקדמי של הסוכך. מערכת תאורה תספק מספיק אור כדי לאפשר לכם ולאורחים שלכם לסעוד או לשוחח בבטחה בערב לאור עמום ונעים.

 

  • אביזרים אלקטרוניים: 
  1. חיישן גשם ושמש אלחוטי: זהו חיישן משולב המופעל על ידי גשם או שמש ומסוגל לעבוד עם סוככים, תריסים ומסכים נשלפים. חיישן זה הוא אלחוטי לחלוטין ויכול לסגור את הסוכך באופן אוטומטי כאשר רמת הגשם המרבית עולה על הסף שלו.
  2. חיישן רוח אלחוטי: חיישן רוח יגרום לסוכך להיסגר אוטומטית על בסיס תנועות שנוצרו על ידי הרוח
  3. פקדי סמארטפון וטאבלט: גישה מרחוק לבקרות הסוכך שלכם באמצעות מכשירים חכמים.

 

  • עיצוב: לרוב ניתן לבחור בין מגוון רחב של צבעים (כמה מאות סוגים) ובדים שונים, אשר יכולים לתת מראה מיוחד ושונה, ולהתאים לכל בית או עסק, כמובן בהתאם לפי עיצוב המקום.

 

פעמים רבות לקוחות מתלבטים איזה סוכך עדיף להם, סוכך חשמלי או סוכך ידני?

 

אין תשובה אחת לשאלה הזו – התשובה תלויה בעיקר בצרכי הלקוח ובמה שטח המרפסת או הגינה מאפשרים.

במקרים של סוככים בקומות גבוהות או סוככים אשר פותחים וסוגרים אותם פעמים רבות ביום – לרוב עדיף לרכוש סוכך חשמלי, אשר יכול מאוד להקל על העבודה ולמנוע תאונות.

במקרה ופותחים או סוגרים את הסוכך לעיתים רחוקות, סוכך ידני בהחלט יכול להתאים ולענות על הדרישות.

הצל המתקבל, כמובן זהה בין הסוכך החשמלי והידני.

 

זיכרו שסוכך יכול לשמש כחזית אטרקטיבית לבית ולעסק, להעצים את המרפסת או הגינה ולתת מראה מיוחד שלא יהיה אפשר להתעלם ממנו.