יהלומים ליום ויהלומים ללילה

יהלומים לא נוצרו באופן שווה. חלקם מפואר ורם בעוד שחלק אחר יפה בשקט שלו. כמה מהם מבריקים ומסובבים כל ראש בחדר, בעוד שכמה רק מייפים את היופי הטבעי שלך. ובעוד שאין חוקים שאומרים לך מתי ואיפה להציג את היהלומים שלך, יש בהחלט דרכים שונות לענוד אותם. 

 

הנה כמה הנחיות פשוטות לבחורה שרוצה לדעת מתי זה בסדר לענוד את היהלומים שלה:

 

  1. עבודה. יהלומים בהחלט יכולים להיות נוכחים בסביבה המקצועית, אבל מילת המפתח היא עדיין "מקצועי". את לא רוצה להיכנס למשרד עם כל היהלומים שלך עלייך, אז ככלל, שמרי על מראה מאופק ואלגנטי. אחד או שניים קטנים או בגודל בינוני זה די והותר.

 

  1. ערב בחוץ. אם את הולכת לארוחת ערב, בססי את הבחירה שלך ביהלומים לפי אופי המקום. מפה משובצת לא מתאימה לתכשיטי יהלומים מפוארים, ואת בטח תרצי להימנע מענידת תכשיטים יפים מאוד אם המקום שאליו את הולכת הוא פשוט למדי. אם, לעומת זאת, את מוזמנת למסעדה יוקרתית, את בהחלט מוזמנת ללכת על היהלומים הכי טובים שלך.

  1. פונקציונליות יומיומית. אם את הולכת לארוחת צהריים מזדמנת, או כל אירוע אחר המאפשר לך ללבוש ג'ינס וחולצת טריקו, את בהחלט לא רוצה לענוד תכשיטים מהודרים או קפדניים. טבעת יהלום, צמיד טניס, או זוג עגילים קטן יתאימו ללבוש שגרתי בפרופיל נמוך.

 

  1. ענייני משפחה. מה שאת לובשת לאירוע משפחתי תלוי באמת במסר שאת מנסה להעביר. אם את רוצה להשוויץ, ענדי את היהלום הכי גדול שלך וכך תוכלי להעביר את המסר שלך בקול רם וברור (למרות ההלם של כל הנוכחים).

 

  1. אירועים מיוחדים. שוב, רמת הקישוט תלויה באירוע. לילה באופרה דורש תכשיטים יוקרתיים, אז חשבי היטב כשאת בוחרת יהלומים לאירוע מסוים, והחליטי אם את רוצה ליצור אפקט של וואו עם תצוגה ראוותנית מאוד, או שמתחשק לך להראות קצת טקט וללכת על מראה מאופק יותר.