מוצרים מובילים לבריחת שתן אצל מבוגרים

האם אתה מנקה כל הזמן שתן, מצעים ובגדים בגלל בריחת שתן?

 

אם כן, יתכן שאתה מכיר את הסצנה הבאה: אתה או אדם אהוב חושב רגע לפני שנרדם, 'אני מקווה שאני / אנחנו לא קמים מחר בסדינים רטובים.'

התעוררות לדליפות במיטה עשויה להיות תופעה יומיומית עבור אנשים מסוימים. לא תמיד מוצרי ניקוי מוציאים את כל הריח מהמצעים או הבגדים.

 

למרבה המזל, כיום ישנם פתרונות לבריחת שתן לגברים ונשים המציעים מאפיינים מיוחדים המיועדים להפחתת דליפות וריחות וכן להכיל שתן לפרקי זמן ארוכים, כולל לילה.

 

על פי Mayo Clinic, דלקת שלפוחית ​​השתן, סוכרת מסוג 2, UTIs והתייבשות הם חלק מהסיבות לכך שתן עשוי להריח חזק. לפעמים הרטבת מיטה עקבית יכולה להיות קשה מדי בכדי להיפטר ממנה לחלוטין או אפילו להוביל לריחות קבועים.

 

ישנם חיתולים למבוגרים עם לשוניות ותחתוני מגן, אשר בנויים עם פולימרים מיוחדים עם ספיגה וטכנולוגיית הפתלה כדי לשמור על משתמשים ללא נזילות.

 

אם אתה או אדם אהוב מנהלים בריחת שתן, המוצר האידיאלי עשוי להיות כזה שמציע את ההגנה הטובה ביותר ומכיל גם ריחות בעלי ריח חזק. אנו נסקור את מוצרי בריחת השתן המובילים למניעת דליפות שתן המציעים גם שקט נפשי. ראשית, בואו ונבדוק אם המוצרים הנוכחיים מספיקים בכדי להתמודד עם בריחת השתן שלכם.

 

האם הגיע הזמן לשנות את מוצר בריחת השתן שלך?

סדינים נקיים כל הזמן ומוצרי מיטה אחרים

מתעוררים באופן קבוע במיטה רטובה

פגוש מדי יום רפידות מיטה רווי שתן

 

היתרונות של בטנה מיקרו-ספוגית

ספיגת בריחת שתן איכותית אמורה להציע מספיק ספיגה, כמו גם טכנולוגיה מיוחדת שתכיל ריחות. 

 

בטנת MicroSorb ממוקמת באזורים הסופגים של חיתול או תחתונים מסוימים. ברגע שנוזל נוגע במשטח הציפוי, הפולימרים נועלים רטיבות וריחות.

 

הגיבוי של תחתונים מסוימים בסגנון טאב עוזר גם להכלת ריחות. החלק החיצוני החלק בגב פלסטיק מכיל ריחות מבריחת שתן ומעי. מועיל לגברים ונשים לשקול את שתי התכונות החשובות הללו בעת חיפוש מוצרים וציוד לבריחת שתן.

 

בריחת שתן כבדה יותר ניתנת לניהול עם מוצרים המציעים טכנולוגיה מיוחדת לניקוי וריח. 

 

תחתונים איכותיים בסגנון לשוניות ותחתונים סופגים יכולים להיות הצעד הראשון במניעת נזילות. במקום להכפיל חיתולים למבוגרים או להחליף תכופות, שקול אספקה ​​סופגת מאוד.

 

ישנם מוצרים המסייעים בהפחתת נזילות, שינויים וריחות. אנו מעצבים את המוצרים שלנו על סמך משוב לקוחות כדי לספק להם את ההגנה הטובה ביותר שיש.