5 דרכים לחיסכון בכסף בקניות אונליין

  1. ערמו את הקופונים וההנחות שלכם

למרות שאתרים וחנויות רבים אינם מאפשרים ערימת קופונים, אחרים בעצם מתכננים את ההנחות שלהם תוך התחשבות בערימת קופונים. אם יש לך הנחות מרובות, בדוק תמיד אם תוכל להשתמש בהן יחד לרכישה אחת.

 

אם לא, אתה תמיד יכול לבצע כל פריט רכישה נפרדת ולהחיל את הקופונים שלך בצורה אסטרטגית, אך הערימה לעתים קרובות חוסכת לך יותר כסף בסך הכל.

 

כאשר אתה קונה באינטרנט, לפעמים זה יכול לעשות את ההבדל באיזה סדר אתה מחיל את ההנחות שלך. החל תמיד אחוזים פחות לפני הנחות של דולרים – אותו אחוז מסך גבוה יותר יחסוך לך יותר כסף בסך הכל.

תוכלו גם ללחוץ כאן ולעבור לאתר שמרכז את כל הקופונים והמבצעים.

 

  1. שים לב לסף המשלוח בחינם – קנה עוד קצת כדי לחסוך את המשלוח

בקנייה מקוונת זה עוזר לקנות בכמויות גדולות. אתה בטח מכיר מספר אתרים המציעים משלוח חינם על סך עגלת מסוים

 

  1. דע את מדיניות ההחזר

וודאו שיש להם מדיניות החזר טובה. שוב, זה חיוני במיוחד ברשת כאשר אתה קונה מראה בלתי נראה, אך חשוב בכל עת שאתה קונה. הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף היא להימנע מבזבוז זה על דברים שלא תשתמש בהם.

 

  1. נטוש את עגלת הקניות שלך

אם מסרת להם את הדוא"ל שלך, מלא את העגלה המקוונת שלך, עבר את תהליך התשלום ולאחר מכן השאר אותה ממש לפני שתלחץ על קנה. לעתים קרובות תקבל קוד הנחה בדוא"ל שלך כדי לפתות אותך לסיים את המכירה.

 

זכור להיכנס לאתר לפני שתשתמש בטריק זה. הם לא יכולים לשלוח לך הנחה אם הם לא יודעים למי לשלוח אותה.

כך תוכלו להשיג קופון הנחה לIVORY בקלות.

 

  1. השתמש בכרטיסי תגמול

אם יש לך כרטיס תגמול עבור החברה ממנה אתה קונה, השתמש בה. לעתים קרובות תוכלו לחסוך 10-20%.

 

אם אתה קונה באשראי וודא שאתה יודע איזה סוג תגמולים הכרטיס שלך מציע. כרטיסים שונים מציעים לעיתים קרובות מיילים, נקודות מלון, החזר כספי וכו '. יש הרבה כרטיסי תגמול לבחירה.

 

לפעמים אתה יכול גם להשיג עסקה באמצעות כרטיסי מתנה – קמעונאים מציעים לעתים קרובות מבצעים שבהם כרטיסי מתנה נמכרים בפחות מערכם הנקוב, הקפידו על קמעונאים של צד שלישי המציעים גם כרטיסי מתנה מוזלים.