איי המטבח מוסיפים אחסון ונוחות

אי המטבח הוא בחירה עיצובית פופולרית מזה שנים רבות. ולמה לא? זה שימושי, פרקטי ואסתטי. אי מעוצב היטב יהפוך את המטבח שלכם לחלל יעיל ופונקציונלי שמגיע לכם.

 

יצירת מטבח פונקציונלי

מטבחים הם דברים רבים למשקי בית רבים ושונים. אבל בתור לב הבית שלך, זה תמיד צריך להיות מקום פונקציונלי שעובד איתך כדי שתוכל להשלים את כל המשימות שלך. תכנן שטח שימושי על ידי הוספת אי העונה על כל צרכי אחסון המטבח ונוחותך. כשהמטבח שלך הוא כל מה שאתה רוצה שיהיה, אתה יכול להתמקד בדברים החשובים – כמו ליהנות מבילוי עם חברים ובני משפחה.

 

אזורי הכנת אוכל

אם אתם אוהבים לבשל ולארח, תוכלו להשקיע זמן רב בעמידה על השיש והתנור. כל מי שהתארח במסיבה יודע שצריך הרבה עבודה קשה להכין ולבשל ארוחה לכל האורחים שלכם.

 

הוסף מכשירי חשמל לאי שלך

תרצה מקום למכשירים קטנים המתאימים לאורח החיים שלך. הנה כמה שלדעתנו עובדים בצורה חלקה בעיצוב האי.

 

כיורי אי למטבח

הדבר הראשון שתרצה לחשוב עליו הוא הוספת כיור. זה חיוני לכל הכנת אוכל למטבח. שמרו את הכיור הראשי לכביסה וכלי עבודה כבדים והשתמשו בכיור אי קטן יותר לשטיפת מוצרי מזון כמו ירקות ופירות.

 

יצירת עמדות עבודה נוספות נותנת לך אפשרות לעשות יותר. הגישו את האוכל לאורחים שלכם מהר יותר ותחזרו לארח את אותה מסיבה במקום להזיע במטבח!

 

מיקרוגל באי

מיקרוגל הוא פריט נוסף שמתאים לאי המטבח. זה יכול לשרת מטרות רבות – הראשונה שאתה יכול לקפוץ למגמה של מכשירים מוסתרים / משולבים. העמדת המיקרוגל מתחת למשטח השיש ועל האי מזיזה אותו מעין הראייה, שומרת עליו נגיש לכולם (זקנים או צעירים) ומפנה מקום במקום אחר.

 

זה מעשי לשים את זה גם ברמה נמוכה יותר. רוב המעצבים מציבים את הפריט גבוה מדי בארונות העליונים. הרמת זרועות מעל כתפיך כדי להסיר אוכל חם אינה הדרך הבטוחה ביותר לתפעול. כאשר הוא נמצא מתחת למשטח קל יותר לתמרן וכתוצאה מכך פחות סיכון לנזילות וכוויות.

 

מקררי האי

בעלי בתים רבים מעוניינים להוסיף יין, משקאות או מיני מקררים לעיצוב המטבח שלהם. האי הוא המקום המושלם לעשות זאת. יש גם יתרונות מרובים – הראשון שבהם הנוחות. אין צורך לפספס אף חלק בשיחה כשאתם מבדרים את האורחים. פשוט קפצו לצד האי ושלפו בקבוק יין צונן לחלוטין למילוי מהיר.

 

אם תבחר להוסיף אחד מהמקררים האלה, תהיה לך גם אפשרות ליצור ניגודיות טקסטורית קטנה במטבח שלך. תנו לו דלת זכוכית ששוברת את החלל אך גם אסתטית.

 

אפשר גישה קלה לילדים הצעירים שלך עם מקרר קטן יותר המצויד באי. הם יוכלו לעזור לעצמם לכל מה שהם צריכים בלי סיוע או דאגה.

 

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר https://www.amitbachim.co.il/