מוצרי בריחת שתן לגברים

האם אתה גבר שרק התחיל לחוות בריחת שתן? בעוד שבריחת שתן מתרחשת לעיתים קרובות יותר אצל נשים, גברים יכולים לחוות גם דליפות שלפוחית ​​השתן. בריחת שתן הופכת נפוצה יותר בקרב גברים ככל שהם מתבגרים, כאשר השכיחות עולה עד 16% לגילאי 75 ומעלה.

 

נזילות שלפוחית ​​השתן קשה לכל אחד. הם יכולים להגביל את חייך, ולגרום לך להרגיש שאתה לא מסוגל לעשות דבר מחשש שתאונה בפומבי. אנשים רבים חשים מבוכה או בושה במצבם, דבר שעלול להוביל לחיי חברה מוגבלים ולהופעת דיכאון.

 

בריחת שתן אצל גברים יכולה להיגרם ממספר דברים. הזדקנות, ערמונית מוגדלת (BPH), הסרת ערמונית, סוכרת, שיעול כרוני, השמנת יתר, חסימה בדרכי השתן, או אפילו דלקות בדרכי השתן יכולות להיות גורמים לבריחת שתן אצל גברים. עבור גברים רבים, בעיות עם הערמונית שלהם הן תורם מרכזי לבריחת שתן. ערמונית מוגדלת עלולה לגרום לרוב לשלפוחית ​​השתן, כאשר אתה מרגיש צורך דחוף ותכוף לרוקן את שלפוחית ​​השתן. לפעמים זה עלול לגרום לדליפות כאשר אינך מצליח להגיע לשירותים בזמן.

 

עבור גברים שהסרתם את הערמונית שלהם, הם עלולים לחוות בריחת שתן, כאשר דליפה מתרחשת כאשר מתח מונח על שלפוחית ​​השתן. פעילויות כמו צחוק, שיעול מתעטש או אפילו מעבר מישיבה לעמידה עלולות לגרום לדליפה לא רצויה. ובעוד בריחת שתן ארוכת טווח נדירה לאחר הסרת הערמונית (רק כ- 6-8% מהגברים חווים זאת) זה אף פעם לא קל להתמודד או לקבל.

 

למרבה המזל, קיימות אפשרויות רבות לגברים הסובלים מבריחת שתן. כאן אנו בוחנים כמה מהמוצרים הקיימים שיכולים לעזור להקל או לנהל דליפות שלפוחית ​​השתן שתוכננו במיוחד לגברים.

מוצרים לניהול בריחת שתן אצל גברים

תחתוני ספיגה 

רוב האנשים מכירים רפידות סופגות או תחתונים סופגים, ולעתים קרובות הם אחד הדברים הראשונים המשמשים כאשר מתחילות הדליפות. אלה הן אופציה נהדרת לניהול בריחת השתן שלך וניתן להשתמש בהן בשילוב עם אפשרויות טיפול אחרות, או באופן שוטף בזמן שאתה עובד להחזיר את השליטה על שלפוחית ​​השתן.

 

מגנים

קל ונועד להחזיק נזילות קטנות. הם משמשים לעיתים קרובות כמשטח "גיבוי" או "לכל מקרה".