החשיבות של צורה וחיתוך בטבעות יהלום

בכל הנוגע להוספת טבעות יהלום ייחודיות לאוסף שלך, אתה יכול להסתמך על 4Cs וגורמים אחרים של התחשבות כדי לקבל תמורה מלאה לכספך. המשך לקרוא כדי לדעת על טבעות מעולות ודרכים חכמות לבחור בהן.

אתה מתארס בעוד כמה ימים?

הרווחת כסף טוב וברצונך לקנות טבעות יהלום?

לא משנה מה תהיה הסיבה, עליכם ללכת רק על טבעות היהלום המחמיאות לאצבע שלכם במעמד ובסגנון אופטימלי.

כאן, אנו עוזרים לך לבחון מקרוב את צורות היהלום והחיתוך. 

 

צורות יהלומים – מה הכי עובד?

איזו צורה מושכת אותך יותר מכל: אמרלד, מרקיזה, אליפסה, כרית, אגס, אסשר, עגול או נסיכה?

שים לב שללא קשר לצורת היהלום שתבחר, הצורה הפיזית האולטימטיבית של האירוסין שלך, החתונה או כל טבעת אחרת יוגדרו על ידי אותו דבר. בין אם זה צורה יוצאת דופן כמו אגס או לב, בוודאי תרצו להשוויץ בטבעת מעוצבת בצורה ניכרת שמעבר ל -4 C היהלומים (צבע, בהירות, משקל קראט וגזרה).

כן, אם כי לעתים רחוקות הוא משמש אמצעי להערכת ערך היהלומים, צורות הן תמיד גורם מכריע בעת רכישת תכשיטים כמו שרשראות, טבעות, צמידים, צמידים, עגילים וכו '.

 

צורה לעומת חיתוך טבעות יהלומים

כשאתה מחפש רצועת יהלום לחתונה, טבעת אירוסין וינטאג' או טבעת אירוסין רגילה, אתה עלול למצוא עצמך מתבלבל ביחס להבחנה בין צורתו לגזרה.

ובכן, אכן דעו כי אמנם צורת היהלום מתייחסת למראהו, אך החיתוך הוא היכולת של האבן לספוג ולהחזיר אור להענקת זוהר.

רוב צורות היהלום הן מרובעות (כרית), עגולות, מלבניות (אזמרגד, קורנות, נסיכות, אסשר), בצורת אגס, סגלגל, בצורת לב או מרקיזה (דומה לאגס אך מחודד בשני קצוותיו). פשוט עבור לזה שמתאים ביותר לסגנון ולצרכים שלך.

כן, רוב הטבעות המעוצבות באופן ייחודי נועדו לפתות קונים עם צורותיהם המעודנות ותכונותיהם הנוצצות. אולי תרצה לחפש יצירה שנראית שונה מהשאר וגורמת לך להרגיש טוב כשאתה לובש את אותו הדבר למסיבה, לאירוע מיוחד או לעבודה!

 

טבעות יהלום עם חיתוכים מרתקים

האם ידעת כי חיתוך טבעת יהלום מתייחס לזוויותיו ולהיבטיו?

כמו כן, מדד זה של הערכת טבעות יהלום משליך גם על הפרופורציות והסימטריה של האבנים ועל הדרך בה האור משתקף מאותה. מכיוון שציון חיתוך טבעות היהלום נע בין גרוע למצוין, חשוב מאוד להבין כיצד נספג או הולך לאיבוד לאחר פגיעה בתחתית האבנים המוטבעות בטבעות המדוברות.

למשל, טבעת נישואין חתוכה במיומנות עם יהלום סוליטר תשקף כראוי את האור המרבי משולחן הגביש (החלק העליון) של הגביש, ובכך תיראה מבריקה ולוהטת. השפעה זו על הברק עומדת ביחס ישר לערך היהלומים ומשמשת כגורם חשוב תוך התחשבות ברכישת טבעות ייחודיות המשובצות בפלטינה, זהב או כל מתכת אחרת שתבחר.