כיצד לבחור ספה נפתחת?

אף אחד לא רוצה ריהוט רע. נכון? במאמר זה נראה למה לצפות בעת בחירת מיטת ספה עם הרהיטים הזולים ביותר.

 

בחירת מיטת ספה עשויה להיות מסובכת. ספות אלה נוטות להוות אלטרנטיבה זמנית/זולה למחיר רגיל, בדרך כלל ספות באיכות טובה יותר ובנויות יותר. אנו חושבים על מיטות ספה כמוצרים המיועדים לאנשים צעירים/נשואים טריים/סטודנטים, אבל זה לא תמיד המקרה.

 

מיטות ספה וכורסאות הן פופולריות ביותר. ראשית – מכיוון שהן בדרך כלל קלות יחסית. שנית – אתם יכולים להפוך אותן למיטה … והעיקר – המחיר! מרבית מיטות הספה הן במחיר מצוין, שזה יפה יחסית למוצרי ריהוט אחרים. עם זאת, לא כל הספות נוצרות שוות וחלקן כמובן ישרתו אתכם זמן רב יותר.

 

בראש ובראשונה יש לקחת בחשבון בבחירת מיטת ספה את המחיר. עליכם לדפדף, להשוות, לראות עבור כמה כל האתרים מוכרים דגם מסוים זה, לראות מוצרים דומים במקומות אחרים. תופתעו לראות כי מוצרים דומים למדי יכולים להיות מתומחרים באופן שונה באתרי אינטרנט/חנויות שונים. עם זאת, הדבר החשוב ביותר שיש לזכור לגבי תמחור של מיטות ספה, וזה בדרך כלל מאוד מאוד נכון: הימנעו מבחירה בזול ביותר! די ברור, אבל יש אנשים שמתעלמים מכל זה. פשוט תסתכלו ותמצאו מוצר טוב יותר – זה בטוח!

 

דבר שני שיש לקחת בחשבון הוא איכות בנייה כוללת. ככל שהספה עבה יותר חזותית – כך ייטב. ספות דקות במיוחד יכולות להסתדר גם כן – אך במקרה זה חשוב שלספה יהיו רגליים מונחות גם באמצע. אתם לא רוצים לקפוץ עליה ולשמוע אותה נשברת.

 

חומר: עדיף לבחור כמה בדים, בעיקר בדים קשים ומרקמים כמו שניל. הם הרבה יותר עמידים מאשר עור מזויף (שיכול להיות באיכות שונה למדי) ומיקרופייבר/מיקרו-זמש.

 

גודל: ככל שמיטת הספה גדולה יותר – היא רגילה יותר. עם זאת, העיקר תמיד זהה. מחיר. השקעה מדהימה של כמה אלפי שקלים תשרת אתכם לאורך שנים, בעוד שככל הנראה מיטת ספה בכמה מאות שקלים לא תחזיק מעמד. עם זאת, זה תמיד בשבילכם להחליט ולראות מה נחוץ מהמוצר שאתם קונים, לכמה זמן וכו' – אבל אלה הדברים העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מיטת ספה. וודאו שאתם בוחרים נכון ומיטת הספה שלכם לעולם לא תהיה רעה.