כיצד משפיעים סוככים ומסנני קרינה על ערך הבית שלכם

על מנת לענות על שאלה זו פנינו למומחים של אלום חיפה https://www.alum-haifa.co.il.

סוכך הזרועות מגדיל את שטח המגורים בביתכם, יוצר איזור מוצל ונוח שבו אתם יכולים להירגע ולהנות מהנוף. באופן דומה, מסנני קרינה מאפשרים לכם להשתמש באופן חופשי במלוא היקף הפנים של הבית שלכם מבלי לנטוש חדרים לטובת החום המוחץ של שמש הצהריים שחודר דרך חלונות חשופים.

מסנני קרינה תפקידם להגן על הפרטיות שלכם ולשמור על ביתכם קריר תוך שאתם מאפשרים לאור טבעי להיכנס. זה חשוב מפני שאתם לא רוצים לפספס את ההנאה מהאור שמביאה איתה עונת הקיץ החמה ולחיות כמו בתוך מערה.

 

שיפור המראה החיצוני של ביתכם:

סוככים מוסיפים עומק ומימד חדשים למראה החיצוני והכללי של הבית שלכם, במיוחד אם הם בצבע שמשלים או מחמיא לצבע המבנה כולו. כאשר קונים פוטנציאליים יגיעו לראות את הבית שלכם, סביר שתהיה להם תגובה רגשית בשניות הראשונות ממש.

הבד החדש של הסוכך היפה שרכשתם מעביר את הרושם הכללי של חצר ובית המטופלים היטב, וקונים פוטנציאליים ירגישו את תחושת היוקרה כאשר הם ייכנסו לבית שלכם במטרה לבחון אותו כנכס עבורם.

 

מרחב חיים נוסף

מגזין "פורבס" ממליץ "לעשות מקום להנאתכם בחצר הקדמית" אם אתם מעוניינים למשוך קונים כדי למכור את הבית שלכם. המאמר במגזין מסביר כי גם מיקום של ספסל פשוט במקום כלשהו יוסיף לשיפור המראה החיצוני של הבית.

סוכך הזרועות שלכם יוצר מקום חדש, כמו עוד חדר, וכך בזכותו קונים פוטנציאליים יכולים לדמיין את עצמם מבלים שעות רבות בחוץ ביום יפה. יתר על כן, סוככים שנותנים צל בפטיו ומרפסות עוזרים ליצור הגדרה טובה של חללים בחוץ, וכך אתם יכולים להרחיב ולהפוך עוד מקומות בבית שלכם לשמישים.

 

שמירת אנרגיה

כל מי שתשאלו יאמר לכם שסוככים מוסיפים ערך לנכס שלכם, וזאת כי הם מוזילים את עלויות הקירור של ביתכם, וכן הם מייפים את המראה החיצוני שלו בו זמנית. חשוב לציין כי הוספת סוככי בד לחלונות הבית שלכם יכולים להקטין את עלויות הקירור שלכם בקיץ ב-20 אחוזים, מה שיכול להוביל ללכידת תשומת ליבם של קונים שאכפת להם משימוש נכון באנרגיה ובשמירה עליה.

משרד האנרגיה האמריקני מציין כי סוככים יכולים לחסום עד 90 אחוזים מהאנרגיה הסולארית שנספגת דרך חלונות, ומאמר של האגודה האמריקאית לחימום ומיזוג אוויר טוען שסוככים יכולים להפחית את החום שנכנס פנימה דרך החלונות ב-77%.

 

אם אתם כבר תוהים אם סוככים יגדילו את הערך של הבית שלכם, אז התשובה היא – כן, לחלוטין. היום יותר מאי פעם, יעילות האנרגיה היא אחד המאפיינים החשובים ביותר שקונים פוטנציאליים מחפשים. סוככי זרועות ושמשיות יהפכו את הבית שלכם לקשוב יותר, כמו גם אטרקטיבי יותר, ובסופו של דבר בעת המכירה תקבלו בזכותם החזר גדול על ההשקעה שלכם.