צמיחת העסק שלכם באמצעות גרפיקה בתנועה

הנה סיבות להשתמש בגרפיקה בתנועה לעסק שלכם:

 

לכידת רגשית של הקהל שלכם

לבני אדם יש טווח קשב ממוצע של כשמונה שניות. משמעות הדבר היא שאם אתם רוצים לתפוס את תשומת הלב שלהם ולהשאיר אותם מעורבים לאורך כל הוידאו, עליכם להשתמש באסטרטגיות מרתקות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לכבוש רגשית את הקהל שלכם, לעזור להם להרגיש את תוכן הסרטון שלכם ברמה עמוקה יותר.

 

גרפיקה בתנועה מאפשרת לכם לעשות זאת. היא מציידת אתכם בכלים הנחוצים לתקשורת אפקטיבית ועוזרת לסרטון שלכם להיות בעל השפעה רבה יותר בשילוב של אורקוליות. בדרך זו תוכלו לפנות לקהל היעד שלכם ברמה רגשית ולהתחבר אליו בצורה הרבה יותר אפקטיבית.

 

לפשט את המידע המוצג

כשרעיונות מסוימים מוצגים באופן חזותי, סביר יותר שהקהל שלכם ישמור את המידע שסיפקתם לו. תקשורת חזותית מכל סוג שהיא מושכת את הדרך שבה מוחנו מעבד מידע. למעשה, על פי מחקר אחד ב-MIT, ניתן לעבד מידע חזותי בפחות מ-13 אלפיות השנייה. כשאתם רואים מושגים שמשחקים בצורה של גרפיקה בתנועה לעומת קריאה, אתם נוטים יותר לזקק ולהבין את המידע המורכב שמוצג בפניכם.

 

מכיוון שגרפיקה בתנועה מאפשרת הבנה קלה יותר, היא מועילה במיוחד לסרטוני הסברה ולהדרכות. אם, למשל, השקתם מוצר או אפליקציה חדשים, תוכלו להשתמש בתנועות גרפיות כדי לעזור לקהל שלכם להבין את התכונות השונות על ידי הצגת כיצד הן עובדות. באופן דומה, אתם יכולים גם להשתמש בתנועות גרפיות להצגת מושגים מופשטים ונתונים צפופים, ולפרק אותן לגושי מידע פשוטים יותר.

 

לאפשר חוויה פסיבית יותר

על פי דיווח אחד, הצרכנים משקיעים כמעט 6 שעות בשבוע בממוצע בצפייה בתכני וידאו. קל לצרוך סרטונים מכיוון שהם מאפשרים תגובה פסיבית, וכתוצאה מכך, אנשים נוטים יותר להקדיש את זמנם לגלול בחשבונות המדיה החברתית שלהם בצפייה בסרטונים ולא לקרוא נתחי טקסט ארוכים. הם לא צריכים להפעיל אנרגיה נפשית רבה מדי בזמן צפייה בסרטונים, מה שהופך אותם למועדפים בכל מה שקשור לרכישת מידע.

 

בעזרת גרפיקה בתנועה, אתם יכולים להפוך את החוויה הפסיבית הזו למעניינת יותר על ידי שימוש באנימציה מדהימה וגרפיקה חזותית כדי לשפר את הסרטונים שלכם. זה יקל על הצרכנים עוד יותר להבין את המידע המוצג, ויש סיכוי גבוה יותר שהם יצפו בסרטון הוידאו עד הסוף וישמרו על המושגים שנדונו מבלי שיצטרכו להפעיל את יכולתם הנפשית.

 

אנחנו חברת הפקות וידאו מקצועית המציעה שירותי הפקת סרטים יוצאי דופן באמצעות גרפיקה בתנועה. בין אם ברצונכם ליצור סרטון אירוע או סרטי תדמית, יש לכם את הניסיון שלנו.

 

צרו קשר עם הצוות שלנו עוד היום!