10 עובדות מפתיעות שלא ידעתם על תוספות שיער

היום, בזכות שיטות טכנולוגיות מתקדמות בתחום עיצוב השיער ושימור השיער הטבעי, כל אישה יכולה להתהדר בשיער ארוך וטבעי. אם בעבר נשים שחלמו על שיער ארוך, צעיר ורענן, היו צריכות להסתפק בפאות נוכריות, הן יכולות היום להוסיף לשיער הטבעי שלהן, תוספות שיער מלאכותיות ברמה גבוהה, או תוספות שיער העשויות משיער טבעי איכותי, מבלי שניתן יהיה להבחין שהתוספות אינן שערן הטבעי. במספרת לאזר (https://www.lazar-levi.co.il) תוכלו לקבל ייעוץ חינמי לקראת שינוי בעיצוב השיער שלכם, ולהגשים חלום ישן, של שיער ארוך, יפה וטבעי.

 

10 עובדות מפתיעות על תוספות שיער שעליכם לדעת

 

  1. עיצוב השיער בעזרת תוספות שיער יכול להחזיק בין 4 עד 6 חודשים. פרק הזמן עשוי להשתנות בהתאם למרקם השיער, למקור התוספת, לגמישות שלה ועוד.
  2. אנשים שמהססים להשתמש בתוספת שיער סינתטית יכולים להיות רגועים. מעבר להיותן זולות יותר מתוספות שיער טבעיות, תוספות שיער סינתטיות מתאימות למגוון אפשרויות עיצוב ויכולות להחזיק כל עיצוב שיער, בין אם מדובר בשיער מתולתל או שיער חלק. החידושים הטכנולוגיים בתחום של ייצור שיער סינתטי הובילו לפיתוח של סיבים איכותיים שמאד מזכירים שיער טבעי.
  3. גם אם הן איכותיות, פרק הזמן שניתן להשתמש בתוספות שיער מלאכותיות, הוא מוגבל. כאשר אתם רואים שהתוספות איבדו את העיצוב המקורי שלהן, או הפכו לקשות לתחזוקה, זה סימן שהגיע הזמן לעבור לתוספות שיער חדשות.
  4. תוספות שיער סינתטיות נוטות ליצור קשרים ולהסתבך בהשוואה לתוספות שיער טבעיות. על מנת למנוע מצב כזה, רצוי להיעזר בספריי למניעת קשרים.
  5. שימוש יתר במוצרי שיער, כמו קרם או שמן לשיער עלול לגרום להצטברות של חומרים על השיער ולהסב לו מראה חסר חיים וברק.
  6. תוספות השיער הסינתטיות החדשות מגיבות לחום טוב יותר מהישנות. עם זאת, כדאי לבדוק מראש איך התוספת מגיעה לחום כאשר אתן עומדות לרכוש תוספת חדשה, על מנת שלא תתקעו עם תוספת מהסוג הישן.
  7. תוספות שיער אנושיות עולות יותר מתוספות שיער סינתטיות והן מחזיקות לאורך זמן ארוך יותר מהסינתטיות. ניתן לעצב אותן באמצעות מכשירי עיצוב הנמצאים בכל בית או מספרה, ואף ניתן לצבוע אותן. התוספות הטבעיות מגיעות בטקסטורות שונות, בין אם מדובר בשיער סיני חלק, שיער ברזילאי, שיער הודי גלי או מתולתל.
  8. באותה מידה שמשקיעים בטיפוח של השיער הטבעי, יש לטפח גם את תוספות השיער הטבעיות. הקפידו על חפיפה לעיתים קרובות ושימוש בקונדישנר, בדיוק כפי שאתם נוהגים עם השיער הטבעי שלכם. כמו כן, יש להימנע משימוש בשמפו אגרסיבי, וכן להשתמש בכמות נדיבה של הקונדישנר. מדי פעם מומלץ לעשות מסיכת לחות לשיער.
  9. גם לאופן הסירוק יש חשיבות כאשר מחברים לשיער הראש, תוספות שיער טבעיות. חשוב לסרק את תוספות השיער בעדינות יתרה. את הסירוק יש להתחיל מלמטה ולהתקדם באיטיות כלפי מעלה, תוך כדי פרימה של הקשרים שנוצרו. הקפדה על סירוק מתון יאריך את אורך חייהן של התוספות ויעניקו להן מראה טבעי, בריא ורענן.
  10. כדי לשמור על תוספות השיער, חשוב להיזהר מתי שמשתמשים במוצרים חמים לעיצוב השיער. כדי למנוע נזקים אפשריים, לפני שמורחים על השיער מוצרים חמים, כדאי קודם לכן, למרוח מוצרים שיכולים להגן על השיער מפני השפעות החום הנודף מהמוצר שאתם עומדים להשתמש בו.

 

השימוש בתוספות שיער טבעיות הוא נפוץ והוא תורם רבות לדימוי העצמי של המשתמשים בו. אך כמו כל מוצר שאמור לשרת אותנו ולשדרג את המראה שלנו, חשוב להשתמש בו נכון ולשמור עליו לפי הנחיות היצרן והיבואן.